step.dp.ua

Чи почуваються павлоградці в безпеці у громаді? Результати опитування

103 людини пройшли опитування щодо проблем та відчуття безпеки мешканцями міста та  ВПО (внутрішньо переміщеними особами).

Серед опитаних ― 35,9% ВПО. Майже половина (47,6%) оцінюють рівень безпеки у громаді як середній. Лише 4,9% відчувають себе дуже захищеними від кримінальних проявів, 21,4% вважають себе незахищеними.

Майже половина тих, хто проходив опитування вважають себе посередньо проінформованими щодо реагування проти кримінальних проявів.

11,8% відповіли, що мають високий рівень доступу до достовірної інформації, а 7,8% ― низький рівень.

Цікавою є статистика щодо стосунків між вимушеними переселенцями і місцевими. Зокрема, 46,6% опитаних відчувають соціальну напругу між місцевими мешканцями та ВПО.

«Не розуміння проблем ВПО», «соціальна неадаптація, фінансові труднощі», «високі ціни на оренду», «відсутність зацікавленості влади у великій кількості ВПО, серед яких багато розумних і корисних людей», ― такі причини цього явища люди вказували в анкеті.

А 59,2% людей вважають, що є конкуренція місцевих мешканців з ВПО за робочі місця, житло, послуги, інші можливості.

Приємно було читати про те, що серед мінусів є те, що людям подобається у Павлограді: троянди, працюючі шахти, велика кількість аптек і магазинів, критична маса людей, що готові допомагати, єдність і компетентність.

Опитування пройшло в рамках проєкту «Безпечні та комфортні зупинки», який реалізує Громадська організація «Центр інноваційного розвитку «Персона» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН(UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» та Уряду Данії.

Exit mobile version