step.dp.ua

Комісія перевірила захисні споруди на Дніпропетровщині: чи виявили порушення?

Протягом останніх місяців мешканці Дніпровщини занепокоєні питанням укріплення кордонів області. Заяви про бездіяльність влади, «відмивання коштів» та неукріплені кордони викликали резонанс у суспільстві. Щоб спростувати чутки, спеціальна комісія Верховної Ради провела перевірку будівництва фортифікаційних споруд у Дніпропетровській області.

«Не знаю як перед, але за Покровськом, в сторону Павлограда, лінія оборони за 3 місяці не здвинулась навіть з місця. Єдине що там зробили, це накопали в 5 лісосмугах по 50 метрів окопів з бійницями, суто для видимості. Як бачите на фото, доски для перекриття просто валяються на бруствері. Хтось зверне увагу на потужну лінію оборони?», — пише Телеграм-канал «Говорять Снайпер».

Фото з ТГ-каналу “Говорять Снайпер”

Запис зібрав понад сотню обурених коментарів, бо мешканці Дніпропетровщини дійсно стурбовані безпековою ситуацієюі. Але тимчасова спецкомісія Верховної Ради з питань облаштування фортифікацій не виявила порушень. За словами голови спецкомісії Олександра Бакумова, будівництво укріплень має кілька етапів та іде за графіком.

На першому етапі було будівництво взводно-опорних пунктів, ліній загороджень, малопомітних перешкод, протитанкових рвів, тетрайдерів. Далі позиції мають забезпечити антидроновим захистом, а потім розпочнеться підготовка до ймовірної кругової оборони міста.

Про загальні результати перевірки повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак:

«Вже майже рік на Дніпропетровщині активно будуються фортифікації. На замовлення Міноборони та під постійним контролем військових. Всі задачі, отримані від них, виконані встрок. Більше того – вдалося зекономити частину виділених коштів. Коротко зазначу, що депутати позитивно оцінили проведені роботи. Так, ще є над чим працювати. Втім, рухаємося за чітко визначеними етапами», — повідомив очільник обласної військової адміністрації.

Також Лисак додав, що  під час наради з представниками Сил оборони були обговорені плани та потреби, що потрібно закрити вже найближчим часом. 

Exit mobile version