Мета проєкту – надання психологічної, юридичної, консультативної, гуманітарної допомоги та підтримка жінок, які постраждали під час бойових дій та жінок ВПО.
Щотижня проводяться групові та індивідуальні заняття з психологом, консультації з юристом. Консультант проєкту допоможе зорієнтувати, підказати в які інстанції звертатись для вирішення тих чи інших проблем.
Проєкт стартував у серпні минулого року. За цей час за психологічною допомогою звернулись близько півтори тисячі жінок ВПО та близько 700 – за юридичною консультацією. Окрім того, понад 800 родин переселенців отримали гуманітарні набори засобів гігієни. В першу чергу таку допомогу отримують жінки пільгових категорій: жінки з інвалідністю, жінки похилого віку (60 +), матері-одиначки, багатодітні родини.

За допомогою можуть звернутись не лише мешканці Павлограда, а й ті жінки, котрі знайшли прихисток громадах Павлоградщини.
Практикуються також виїзні консультації в місцях компактного проживання жінок ВПО. У Павлограді – це транзитне містечко для переселенців.
Інформацію про дату та час проведення заходів можна знайти на сторінках ГО в соцмережах.
Проєкт з надання допомоги населенню для подолання наслідків війни реалізується в Павлограді межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
«Ми завжди намагаємось надавати комбіновану допомогу – роздача наборів, а також психоемоційна підтримка. І найкраще це зробити через місцевих партнерів, бо вони знають локацію громад, знають потреби людей. І ми будемо продовжувати працювати з такими організаціями та підтримувати їх», — підкреслив керівник проєкту EMPOWER Жером Койзен.
Проєкт з надання допомоги населенню для подолання наслідків війни здійснюється в межах мультидонорського проєкту «Посилення потенціалу спільнот на півдні та сході України через місцеві ініціативи (EMPOWER)», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги та реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.